دپارتمان شبکه

[ محصولات ]

سرور و تجهيزات اکتيو

Cisco systems

این شرکت فراهم آورنده محصولاتی جهت جابجایی اطلاعات، صدا و تصویر بین ساختمانها، زمین های باز و گرداگرد جهان می باشد و این محصولات در مراکزداده شرکت های بزرگ، مراکز عمومی، شرکت های مخابراتی، شرکت های تجاری و مجتمع های مسکونی نصب و بکار گرفته شده اند.
با در دست داشتن بیش از 65 درصد سهم بازار فروش تجهیزات شبکه دنیا، سیسکو یکه تاز بی رقیب این بازار شناخته می شود.
محصولات این شرکت در سه رده شرکت های بزرگ و سرویس دهنده، شرکت ها و کسب و کارهای کوچک و مصرف کنندگان خانگی(تحت برند Linksys) قابل تقسیم بندی است.
شبکه های بدون مرز (Borderless Networks) از قبیل رده های مختلف روتر، سوئیچ، سیستمهای بی سیم، سیستمهای امنیت، شتاب دهنده های شبکه گسترده (WAN Acceleration) و تجهیزات مبتنی بر Media، همچنین تجهیزات مراکز داده و مجازی سازی در شبکه از قبیل مجتمع سازی پردازش(Unified Computing)، مجتمع سازی زیر ساخت ارتباطی (Unified Fabric)، سوئیچینگ در مراکز داده Data Center Switching و شبکه های ذخیره سازی اطلاعات (Storage Networking) و نیز تجهیزات Collaboration مانند IP Phone و IP Video و IP NGN (Next Generation Networks) در زمره محصولات رده Enterprise این شرکت قرار می گیرند.
همچنین تجهیزات رده پایین تر در زمینه روتینگ، سوئیچینگ، امنیت، VOIP و … در رده محصولات کسب و کارهای کوچک قرار خواهند گرفت. ريان سيستم آسيا با ارائه محصولات اصلي اين شرکت توانسته است حوزه خدمات خود را تکميل و رضايتمندي مشتريان را به ارمغان آورد.

Hp

 خطوط اصلی تولید HP را کامپیوترهای شخصی، سرورهای کاری تا سرورهای پیشرفته، تجهیزات ذخیره سازی اطلاعات، تجهیزات شبکه و نرم افزار خصوصا نرم افزارهای مدیریتی و امنیتی و همچنین دامنه گسترده ای از چاپگرها و سایر تجهیزات مرتبط با گرافیک است.
شرکت اچ پی پس از الحاق کامپک به خود در سال 2002، بزرگترین رقیب تجاری شرکت IBM شناخته شد، همچنین این شرکت در سال 2009 شرکت 3PAR تولید کننده سخت افزار و نرم افزارهای ذخیره سازی اطلاعات را به تملک خود دراورد.
همچنین شرکت HP در سال 2010 شرکت ArcSight که ارائه دهنده مطرح ترین راه حلهای SIEM (Security Information and Event Management) در دنیا می باشد را به تملک خود درآورد.
در حال حاضر HP با در دست داشتن 50 درصد سهم بازار فروش سرور دنیا، محبوب ترین برند دنیا در این زمینه شناخته شده و رتبه اول فروش در این بازار را در اختیار دارد. ارائه محصولات اصلي اين کمپاني از خدمات  رايان سيستم آسيا مي باشد.

Ibm

این شرکت همچنین یکی از بزرگترین تولید کننده نیمه رساناها و به تبع آن تجهیزات پردازشی بزرگ بمانند سرورهای بزرگ و حساس، همچنین تجهیزات ذخیره سازی بزرگ و حساس در دنیا می باشد.
در زمینه نرم افزار، شرکت IBM از بزرگترین تولید کنندگان نرم افزارهای مدیریتی مانند IBM Tivoli و یکپارچه سازی مانند WebSphereشناخته می شود.
از تجهیزات پردازشی این شرکت می توان به سرورهای سری System Z، Power Systems و System X و از تجهیزات ذخیره سازی نیز می توان به System XIV اشاره نمود.
مشتریان آی.بی.ام. را اکثرا صنایع و شرکت های بزرگ اعم از شرکت های بزرگ دولتی و صنایع نظامی تشکیل می دهند. ارائه محصولات اصلي اين کمپاني  از خدمات رايان سيستم آسيا مي باشد.

D-Link

دی – لینک  یک شرکت تجهیزات مخابراتی و شبکه است که در سال ۱۹۸۶ با نام داتکس سیستم تاسیس شد.در سال ۱۹۹۴ نام این شرکت به دی-لینک تغییر کرد.

این شرکت ۱۲۷ نماینده فروش در ۶۴ کشور دارد و با ۱۰ مرکز پخش جهانی حدود ۱۰۰ کشور را پوشش می‌دهد.ديلينک هم مانند ديگر رقباي خود حوزه توليدات خود را گسترش داده و امروزه محصولات متنوعي به بازار ارائه ميدهد. عرضه محصولات اصلي اين شرکت و با خدمات متمايز جزء خدمات رايان سيستم اسيا مي باشد

Tp-Link

کمپانی TPLink تولیدکننده جهانی تجهیزات SOHO شبکه است که کالاهای آن در بیش از ۱۲۰ کشور دنیا در دسترس است. این شرکت در زمینه وایرلس، ADSL، روتر، سوئیچ، دوربین‌های IP، پاورلاین، پرینت سرور، مبدل‌های رسانه‌ای و آداپتورهای شبکه فعال است. تی‌پی‌لینک در این مسیر با بزرگترین شرکت‌های آمریکایی در قابت است. این شرکت از سوی بسیاری از کارشناسان و سازمان ها(PC World، PC۳، PC Magazine و …) برنده جایزه‌های متعددی در زمینه کیفیت و نوآوری شود.

تی‌پی‌لینک را به عنوان دارنده بیشترین سهم بازارِ سوهودر جمهوری خلق چین می‌شناسند، و در حال تبدیل شدن به سومین برند تجهیزات شبکه در دنیا می‌باشد.

ارائه بهترين نوع محصولات اين شرکت جزء خدمات رايان سيستم آسيا مي باشد.

تجهيزات پسيو

از آنجایی که یک شبکه خوب می بایست کارایی وبهره وری مطلوب  را دارا باشد ،لازم است پيش از استفاده تجهیزات اکتیو ایده ال با بکارگیری تجهیزات پسیو باکیفیت در بستر سازي پروژه   نهایت رضایتمندی و اطمینان خاطر حاصل گردد.لذا در واحد شبکه پس از بررسی ها وتست های متعدد توانسته ایم با ارائه محصولات پسیو مطرح ومطلوب خدماتی شایسته عرضه نماییم. رايان سيستم آسيا با ارائه تجهيزات پسيو کمپاني هاي

معتبر همچون بلدن – دي لينک – نگزنس  و … توانسته است خدمات شاياني به مشتريان و کارفرمايان ارائه نمايد.

دوربين مداربسته

ccvt1

با گسترش روز افزون ضد امنیت فضاها و مکانهای خاص و اهمیت تجهیزات و کنترل آن توسط صاحبان ،کارفرمایان مسئله ای مهم می باشد لذا پاسخ هر چه بهتر به این نیاز موجبات آرامش و اطمینان خاطر کارفرمایان را فراهم می سازد .

در این بخش توانسته ایم با بهره گیری از متخصصین الکترونیک در زمینه دوربین های مداربسته و تحت شبکه خدماتی شایسته و مطلوب را شامل فروش ، نصب و خدمات پس از فروش ارائه نماییم .

سانترال

santral

طی بررسی های مکررو با توجه به نیاز مشتریان درزمینه سیستم های ارتباطی و شبکه بر آن شدیم ،واحد مجزای فروش تجهیزات،نصب و راه اندازی سیستم های سانترال را به مجموعه اضافه کرده تا بتوانیم خدماتی کامل تر به کارفرمایان محترم در زمینه های مختلف مشاغل ارائه دهیم . در حال حاضر با سابقه ي 8 سال در اين زمينه توانسته ايم خدمات مطلوب را تقديم نماييم.
دراین بخش با تجهیز تیمی مجرب و متعهد درزمینه سیستم های سانترال panasonic آماده ارائه خدمات به مشتریان می باشیم

کتابخانه های مدرن

یکی از خدمات منحصر به فرد شرکت طراحی ، ساخت و تجهیز کتابخانه های سنتی به کتابخانه های استاندارد و مدرن روز دنیاست .در این بخش با دارا بودن گروهی متخصص در زمینه کتابداری و همکاری گروه های دیگر از جمله تیم دکور ، واحد شبکه ،واحد سخت افزار ، واحد نرم افزار و تعامل بسیار خوب این تیم ها توانسته ایم با بهترین کیفیت , قیمت مناسب پروژه های محوله را به شایسته ترین وجه انجام دهیم .لازم به ذکر است این شرکت تنها مرکزیست که تمامی مراحل پروژه را توسط تیم های خود انجام داده و از واسطه استفاده نمی کند . امید است با حمایت کارفرمایان و حسن اعتماد و با اتکابه دانش و تجربه پرسنل گامی در پیشرفت اماکن علمی یا پژوهشی کشور برداریم .

[ خدمات ]

مشاوره و طراحي

یکی از خدمات منحصر به فرد شرکت طراحی ، ساخت و تجهیز کتابخانه های سنتی به کتابخانه های استاندارد و مدرن روز دنیاست .در این بخش با دارا بودن گروهی متخصص در زمینه کتابداری و همکاری گروه های دیگر از جمله تیم دکور ، واحد شبکه ،واحد سخت افزار ، واحد نرم افزار و تعامل بسیار خوب این تیم ها توانسته ایم با بهترین کیفیت , قیمت مناسب پروژه های محوله را به شایسته ترین وجه انجام دهیم .لازم به ذکر است این شرکت تنها مرکزیست که تمامی مراحل پروژه را توسط تیم های خود انجام داده و از واسطه استفاده نمی کند . امید است با حمایت کارفرمایان و حسن اعتماد و با اتکابه دانش و تجربه پرسنل گامی در پیشرفت اماکن علمی یا پژوهشی کشور برداریم .

تامين و تجهيز

در صورتي که سفارش مشتريان محترم صرفا تامين محصولات و تجهيزات فني باشد، واحد شبکه با توجه به موجودي محصولات خود و همچنين تيم پرقدرت تامين تجهيزات اين امکان را فراهم آورده و کالاي مورد نياز را تحويل نمايد.

اجراء و پياده سازی

در اين بخش خدمات طي سه مرحله انجام خواهد شد ، که ابتدا پس از ارتباط و درخواست کارشناسي ، مهندسان پروژه با نگاه تخصصي از محل پروژه بازديد کرده و سپس پس از بررسي در واحد شبکه و طراحي دقيق  بهترين پيشنهادات تهيه و پس از تاييد ناظر فني پياده سازي مي گردد.

[ درخواست کارشناسی ]

جهت بررسي پروژه  و ارائه هر چه بهتر خدمات خواهشمنديم فرم ذيل را تکميل تا کارشناسان جهت هماهنگي و بازديد با شما تماس حاصل نمايند.

نام و نام خانوادگی (ضروری)
ایمیل (ضروری)
تلفن ثابت
شماره همراه (ضروری)
نوع پروژه
کد امنیتی
captcha
آدرس
توضیح

[ استعلام قيمت ]

جهت دريافت بهاي کالا ويا تجهيزات مورد نياز فرم ذيل را تکميل تا پيش فاکتور آن حضورتان ارسال گردد.

نام و نام خانوادگی (ضروری)
ایمیل (ضروری)
تلفن ثابت
شماره همراه (ضروری)
شرح درخواست
کد امنیتی
captcha
توضیح
دپارتمان شبکه - رایان سیستم
preloader