دپارتمان صوت

[ محصولات ]

سيستم های کنفرانس

در سالن ها ي جلسات و کنفرانس جهت مديريت هرچه بهتر صدا و تصوير نياز به يک سيستم صوت مطلوب مي باشد ، رايان سيستم آسيا با بهره گيري از دانش فني و استفاده ازتجهيزات کمپاني هاي معتبر آماده ارائه خدمات به ادارات ، سازمان ها  و شرکت ها مي باشد.

تجهيزات اجرای زنده

مهندسي صدا رشته اي تخصصي در ميان علوم فيزيک آکوستيک، طراحي و بهره برداري ا زتجهيزات ضبط و پخش مي باشد .

طراحي دقيق و استفاده از تجهيزات مناسب ميتواند نقش بسيار مهمي در توليد صداي مطلوب در فضا ها ي مختلف باشد. در اين بخش با ارائه محصولات کمپاني  هاي معتبر و طراحي منحصر بفرد آماده ارائه خدمات به مشتريان گرامي مي باشيم . عرضه تجهيزات شرکت هاي مطرح همچون Haymer-daynacord-electro voice-behringer-akg-beyerdynamic-sennheiser-  جزء محصولات  رايان سيستم آسيا مي باشد.

تجهيزات استوديو

توليد و ساخت يک اثر موسيقايي و …  مبتني بر خلاقيت يک آهنگساز و تجهيزات پيشرفته و با کيفيت است . در اين بخش با ارائه محصولات اصلي و با کيفيت برندهاي معتبر تجهيزات استوديويي توانسته ايم خدمات متمايزي تقديم نماييم. عرضه توليدات کمپاني هاي معروف Presonus-focusrite-zoom-tascam-novation-korg-akai-eveaudio-icon-behringer-yamaha … جزء محصولات رايان سيستم آسيا ميباشد.

[ خدمات ]

مشاوره و طراحي

اين بخش از خدمات ما مربوط به مرحله پيش از فروش هرگونه تجهيزات و پروژه اي مي باشد . خدمات رايان سيستم آسيا در اين حوزه دو رويکرد را دنبال کرده که يک شرکت در نقش مشاوري امين تلاش مي کند تا به تمامي مشتريان در خصوص انتخاب هاي موجود بهترين را برگزينند ، دوم اينکه شرکت سعي بر آن دارد تا با بهره گيري از تکنيک هاي نياز سنجي و تطابق با سطح تکنولوژي و اهداف بلند مدت شايسته ترين راه کارها را ارائه نمايد.

تامين و تجهيز

در صورتي که سفارش مشتريان محترم صرفا تامين محصولات و تجهيزات فني باشد، واحد شبکه با توجه به موجودي محصولات خود و همچنين تيم پرقدرت تامين تجهيزات اين امکان را فراهم آورده و کالاي مورد نياز را تحويل نمايد.

اجراء و پياده سازی

در اين بخش خدمات طي سه مرحله انجام خواهد شد ، که ابتدا پس از ارتباط و درخواست کارشناسي ، مهندسان پروژه با نگاه تخصصي از محل پروژه بازديد کرده و سپس پس از بررسي در واحد صوت و طراحي دقيق  بهترين پيشنهادات تهيه و پس از تاييد ناظر فني پياده سازي مي گردد.

[ درخواست کارشناسی ]

جهت بررسي پروژه  و ارائه هر چه بهتر خدمات خواهشمنديم فرم ذيل را تکميل تا کارشناسان جهت هماهنگي و بازديد با شما تماس حاصل نمايند.

نام و نام خانوادگی (ضروری)
ایمیل (ضروری)
تلفن ثابت
شماره همراه (ضروری)
موضوع درخواست
کد امنیتی
captcha
توضیح

[ استعلام قيمت ]

جهت دريافت بهاي کالا ويا تجهيزات مورد نياز فرم ذيل را تکميل تا پيش فاکتور آن حضورتان ارسال گردد.

نام و نام خانوادگی (ضروری)
ایمیل (ضروری)
تلفن ثابت
شماره همراه (ضروری)
موضوع درخواست
کد امنیتی
captcha
توضیح
دپارتمان صوت - رایان سیستم
preloader